10 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre plechovú krytinu Lindab?

Na slovenskom trhu sa v posledných rokoch objavilo množstvo výrobcov alebo dovozcov lacných plechových strešných krytín, ktoré sa na prvý pohľad takmer vôbec neodlišujú od kvalitných strešných krytín spoločnosti Lindab.

Jedným z najpodstatnejších hľadísk pri výbere krytiny by mal byť vstupný materiál, z ktorého sa strešná krytina vyrába. Práve ten zaručuje jej celkový vzhľad, zabezpečuje statickú nosnosť strechy (sneh, vietor ...) a určuje životnosť a funkčnosť strešnej krytiny.

Ponúkame Vám 10 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre plechový strešný systém Lindab.

1.  Tradícia a švédska kvalita

​Lindab je renomovaná medzinárodná spoločnosť so sídlom vo Švédsku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom plechových strešných krytín a odkvapových systémov viac ako 50 rokov. Jeden z výrobných závodov sa nachádza aj na Slovensku v obci Jamník pri Spišskej Novej Vsi. 

2. Spoľahlivosť a kvalita materiálu

Na výrobu našich produktov používame konštrukčnú oceľ s tvrdým jadrom v deklarovaných hrúbkach a vrstvou zinku od 200 až do 350 g/m2 (v závislosti od typu produktu a povrchovej úpravy). Švédska oceľ je dlhé roky považovaná za znak kvality a dlhej životnosti.

3. Nadštandardná záruka

Na naše produkty Vám poskytneme písomnú záruku od 15 do 30 rokov v závislosti od typu povrchovej úpravy. Životnosť našich krytín je 40 až 60 rokov.

4. Povrchová úprava

Strešné krytiny majú vďaka špičkovým povrchovým úpravám Lindab Classic, Premium a Elite vysokú úžitkovú hodnotu a poskytujú tak každej budove výnimočný a komfortný vzhľad. Povrchové úpravy Lindab zaručujú extrémnu a dlhú životnosť a vynikajúcu farebnú stálosť a charakteristické sú aj vysokou odolnosťou proti poškriabaniu.

5. Najširšia produktová škála na trhu

V ponuke je 8 typov plechových strešných krytín, 10 typov trapézových plechov v rôznych hrúbkach, viac ako 50 komponentov špičkového odkvapového systému a mnoho ďalších produktov určených pre stavebníctvo a priemysel za účelom zjednodušenia výstavby.

6. Odborný servis a poradenstvo

Ponúkame svojím zákazníkom bezplatný balík služieb vo forme poradenstva, vyhotovenia kladacích plánov a kompletného vypracovania cenových ponúk, školení pre montážnikov a podrobné montážne návody.

7. Nízka hmotnosť strešných krytín

Nízka hmotnosť je jednou z hlavných výhod krytín Lindab. V prípade novostavby je možné vïaka tomu ušetriť na dimenzovaní krovu a základoch značné finančné prostriedky. V prípade starších budov šetrí náklady pri rekonštrukcii krovu. V prípade staticky neúnosných alebo ľahkých krovov je ľahká strešná krytina jediným východiskom.

8. Doprava a vykládka tovaru

Doprava nad 100 m2 máte u nás zadarmo priamo na stavbu. Bezplatná vykládka krytiny vozidlom s hydraulickou rukou Vám rovnako ušetrí Váš čas, námahu a peniaze.

9. Krátky dodací termín

Všetky naše produkty v štandardných farbách a hrúbkach k Vám doručíme maximálne do 10 pracovných dní.

10. Najlepší pomer ceny a kvality

Lindab Vám ponúka najlepší pomer ceny a kvality. Sme presvedčení, že ak budete "porovnávať porovnávateľné" rozdiel v cene bude minimálny.

Strecha chráni Vás, váš dom a váš majetok, preto jej kúpu starostlivo zvážte. Majte na pamäti, že strecha je dlhodobá investícia, preto starostlivo zvážte aké kvalitatívne, funkčné a estetické parametre musí spĺňať.

Sme presvedčení, že Lindab-strešný systém je pre vás tá správna voľba.

Upozornenie: Lindab uvádza všetky ceny krytín a trapézov za užitočnú kryciu plochu!

U nás neplatíte za prekrytia jednotlivých strešných profilov. Cena konkurencie, ktorá predáva strešné krytiny za celkovú plochu môže byť opticky nižšia až o 8%, avšak na úkor množstva ! (budete mať napočítaných viac m2 krytiny ako je skutočná plocha Vašej strechy)

Logo Lindab-strešný systém