3 kroky k Vašej streche

Ak Vás zaujala niektorá z našich strešných krytín a vybrali ste si farbu, ponúkame Vám radu ako ďalej postupovať, aby Vaša kúpa a následná montáž viedla k dlhodobému bezproblémovému užívaniu a k Vašej spokojnosti.

 

1. Krok – Zavolajte nám

Kontaktujte našich regionálnych obchodných zástupcov (kontakty nájdete nižšie), ktorí sa s Vami dohodnú na podobe podkladu pre výpočet cenovej ponuky, prípadne Vám zodpovedajú na vaše otázky. Taktiež môžete využiť náš formulár pre vypracovanie cenovej ponuky!

 

 

2. Krok – Cenová ponuka do 36 hodín zadarmo

krok2.jpg

Technici Lindab Vám zadarmo vypracujú cenovú ponuku do 36 hodín a zašlú mailom alebo faxom na vami uvedené číslo. Naše cenové ponuky obsahujú okrem kompletného výpisu materiálu aj kladacie plány, ktoré Vám ukážu ako krytinu pri montáži ukladať tak, aby bol minimalizovaný odpadový materiál vzniknutý rezaním. 

3. Krok - Odporučíme Vám predajcu a montážnu firmu

krok3.jpg

Následne Vás opäť bude kontaktovať náš obchodný zástupca, ktorý Vám odporučí našich zmluvných predajcov vo Vašom regióne, alebo odporučí certifikovanú montážnu firmu, ktorá má s montážou krytiny Lindab skúsenosti.

 

Upozornenie: Lindab a.s. - výrobca strešného systému, predáva svoje produkty cez sieť svojich zmluvných obchodných partnerov v rámci celého Slovenska (strešné centrá, montážne skupiny, stavebniny a pod.), ktorí Vám vedia poskytnúť na cenové ponuky vypracované našou spoločnosťou ďalšie zľavy. Informácie o možnosti získania, prípadne výške dodatočných zliav Vám poskytnú naši regionálni obchodní zástupcovia.

Lindab bezplatná infolinka