Information Gateway

- webový portál pre prístup k softwaru, CAD, Revit a BIM objektom 

Prinášame Vám nové prepracované riešenie, umožňujúce prístup k softvérovým nástrojom Lindab. Modernejšie, stabilnejšie, intuitívnejšie. Navštívte portál pre novú registráciu alebo reaktiváciu Vášho účtu. Všetky existujúce účty vyžadujú pri prechode do nového systému reaktiváciu v prostredí portálu a zmenu hesla na bezpečnejšie. Systém ochrany osobných dát je v súlade s novým ustanovením GDPR.
 
 gateway.png
 
Pre aktiváciu prosím postupujte v týchto krokoch:
- prihláste sa do portálu pomocou Vašej emailovej adresy a pôvodného hesla
- potvrďte zoznámenie s podmienkami použitia
- skontrolujte svoje osobné údaje a prípadne vykonajte opravu
- ideálne zmeňte svoje heslo na také, ktoré spĺňa aktuálne bezpečnostné požiadavky (8 miestne heslo musí obsahovať jedno veľké písmeno, číslicu a špeciálny znak)
Ak budete v priebehu aktivácie alebo používania portálu potrebovať našu pomoc, prosíme kontaktujte info@lindab.sk
 
 
  
Priamo cez portál "Information Gateway" získavate prístup k Lindab Softvéru a mobilným aplikáciam, ktoré si môžete ihneď stiahnuť zadarmo alebo požiadať o licenciu. Vašu žiadosť spracujeme čo najskôr. Pozrite si zoznam voľného alebo lincencovaného softvéru, ktorý je umiestnený na portáli TU.
 
 
 
 
Priamo cez portál taktiež získavate prístup k Lindab BIM objektom a príručkám spoločnosti Lindab, ktoré sa stali súčasťou BIMObject® Cloud. Platforma umožňuje aktualizovať objekty a zlepšuje spoluprácu medzi zainteresovanými stranami.
 
  
  
  
DSC04640b.pngV prípade otázok alebo iných požiadaviek,
týkajúcich sa BIM objektov alebo softwaru Lindab,
som Vám plne k dispozícii.

 
Ing. Jaroslav Zumerling
Mobile: +421 905 343 797
E-mail: jaroslav.zumerling@lindab.sk