Ventilácia v dome, ktorú cítiť ale nevidieť?

Lindab je jedným z popredných svetových dodávateľov ventilačných systémov a jeho snahou je aj naďalej zastávať túto vedúcu pozíciu v tomto odvetví.

PR_072015-In-Domo-555.jpg

 

Lindab In Domo je systém vyvinutý pre interiérové použitie a začlenenie resp. zapustenie vzduchotechnického systému v rámci budov a objektov. Jeho hlavnou úlohou je rozvod vzduchu od rekuperačných jednotiek. Kruhové spoje tohto systému sú vybavené tesnením, čím zamedzujú akýkoľvek únik vzduchu. Všetky rozvody a pretlakové boxy disponujú funkciou inteligentného zámku a taktiež  aj rôznym prevedením rozdeľovačov a pretlakových krabíc.

PR_072015-In-Domo-Lindab.jpg

Produkty z portfólia InDomo od spoločnosti Lindab sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné jednoducho zapracovať do už existujúcich obytných domov. V novostavbách je tento systém už samozrejmosťou. 

Všetky kruhové spoje na  pripojovacích boxoch sú vybavené tesnením, ktoré sa používajú aj pri známom Lindab Safe systéme, pričom ten spĺňa najprísnejšie požiadavky na tesnosť spojov. 

Jeho nespornou výhodou je rýchla a jednoduchá montáž pritom absolútne minimalizuje akékoľvek nežiaduce úniky vzduchu.

Všetky rozvádzače a plenum boxy majú funkciu Smart Lock, ktorá umožňuje spájať potrubie LFPE od spoločnosti Lindab jednoduchým zatlačením a zapadnutím. Rovnako tak demontáž potrubia je rýchla a jednoduchá bez použitia akýchkoľvek nástrojov a bez poškodenia či už pružného potrubia alebo rozvádzača/plenum boxu. Naše špeciálne vyvinuté tlmiče zabezpečia nízku hladinu zvuku, čím odstránia akýkoľvek problém s hlučnosťou.

Všetky rady divízie Lindab Vzduchotechnika od tlmičov, mriežok až po revolučný Airy (vzduchový ventil) poskytnú kompletné riešenie ventilácie.

PR_072015-In-Domo-Lindab airy.jpg

 

Pozrite si aj zaujímavé video, kde Vám ukážeme ako ventilácia v domácnosti funguje.