Kvalitná montáž rovná sa 50% úspechu.

Výber vzhľadnej a kvalitnej strešnej krytiny ešte nezaručí spokojnosť s očakávaným výsledkom. „Fifty -fifty “ sa na nej podieľa dobre odvedená montáž. Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že montáž plechovej krytiny je jednoduchá záležitosť, opak je pravdou. Neodborná montáž plechovej strešnej krytiny má za následok skrátenie jej životnosti a funkčnosti. Keďže nám v Lindabe záleží na kvalite Vášho bývania, ročne preškoľujeme viac ako 600 montážnikov, ktorí od nás obdržia certifikát o preškolení na montáž strešných krytín Lindab. Presvedčte sa, že Vašu novú strechu bude montovať certifikovaná montážna skupina, aby to nedopadlo tak ako vidíte na obrázkoch.

TIP PRE VÁS:
Neváhajte a kontaktujte našich obchodných zástupcov (uvedených na poslednej strane), ktorí Vám odporučia kvalitných a skúsených strešných pokrývačov z Vášho okolia.

zla strecha1.jpg

Každá strecha potrebuje odborníka.

zla strecha2.jpg

Prevŕtanie krytiny šikovným majstrom.

 

Cena rozhoduje

Mnoho zákazníkov si povie „veď plech, ako plech“, hlavne že je to lacné. Avšak radosť z nízkej ceny krytiny nemusí trvať dlho. Pri kúpe strechy si treba uvedomiť, že nekupujeme spotrebný tovar, ale investujeme do kvality svojho bývania. Kúpa strechy by mala byť investícia na desiatky rokov, preto sa rozhodnite správne a investujte do kvality.

My Vám nechceme ponúknuť to najdrahšie. Chceme Vám ponúknuť produkty ktoré majú naozaj dobrý pomer medzi kvalitou a cenou.

Nezabúdajte, že strecha chráni nie len Váš dom, ale aj ľudí, ktorí v ňom žijú, preto túto investíciu dôkladne zvážte a rozhodnite sa správne.

 

MODELOVÝ PRÍKLAD:

 

Veľkosť strechy = 180 m2
cenový rozdiel medzi naozaj kvalitnou a najlacnejšou krytinou na trhu max. 200 - 300 €

SIPKA.jpg

 

Pri rozložení rozdielu ceny na čas úžitku zistíte, že cenový rozdiel je max. 7 € ročne