Systém povrchových úprav Lindab

Classic elite premium

 

Švédska oceľ, základný vstupný materiál
MATERIAL1.jpg

Základným vstupným materiálom pre výrobu ľahkých strešných krytín Lindab je vysokokvalitný žiarovo pozinkovaný oceľový plech rôznych hrúbok, s hustotou pozinkovania 275 g/m2. Ten je chránený viacvrstvovou technológiou postupného nanášania pasivačnej vrstvy, základnej vrstvy a finálnej povrchovej úpravy v rôznych hrúbkach a prevedeniach (Classic, Classic mat, Premium, Elite). Všetok vstupný materiál sa nakupuje cez Lindab Steel Centrum so sídlom vo švédskom Forslov a odtiaľ putuje do jednotlivých výrobných závodov, teda ja do Jamníka.

 

Lindab Classic

Povrchová prava Classic lesk patrí medzi základné náterové systémy. Je najčastejšie využívaná a najobľúbenejšia povrchová úprava s vynikajúcim pomerom ceny a úžitkovej hodnoty. Hrúbka povrchovej úpravy je 25 , UV ochrana Ruv = 3.

Classic MAT

Ponuku povrchových úprav Classic rozširuje aj exkluzívny náterový systém s matným povrchovým prevedením tzv. Classic MAT. Jeho jemne štruktúrovaný povrch dodáva krytinám moderný a dokonalý vzhľad. Hrúbka povrchovej úpravy je 30μm , UV ochrana Ruv = 3-4.

15rokov.jpg

 

Lindab Premium

Povrchová úprava Lindab Premium poskytuje vysokú odolnosť voči korózii. Vrchný farebný a mimoriadne odolný náter zabepečí dlhodobú životnosť produktom vyrobeným z tohto materiálu. Oproti povrchovvej úprave Classic vykazuje väčšiu mechanickú odolnosť. Hrúbka povrchovej úpravy je 35 μm, UV ochrana Ruv = 3-4.

Lindab Elite

Elite patrí medzi špičku ponúkaných materiálov Lindab s nekompromisnými vlastnosťami. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu vyniká v odolnosti voči mechanickému poškodeniu, ochrane proti korózií, UV stabilite a lepšie odoláva prostrediu so znečisteným ovzduším. Hrúbka povrchovej úpravy je 50 , UV ochrana Ruv = 4.

20rokov.jpg 30rokov.jpg